Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкривається цілий світ на шляху до професії…

      Стрімкий розвиток новітніх технологій змушує кожного, хто мріє про якісну освіту, непокоїтись, обираючи майбутній фах. Що тут порадять родичі та знайомі? Де розташований осередок знань? Які нові правила та ритм життя запропонують наступні роки? Врешті, хто стане гуру в професії? Ці та інші запитання неминуче заволодівають думками молодої людини в період особистісного становлення. Тож компасом, що не дає можливості помилитися, є для неї день відкритих дверей навчального закладу, який був  проведений 16 грудня 2013 року на базі Івано – Франківського вищого художнього професійного училища № 3.
На даний захід були запрошені учні 7 класу Білозоринської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з класним керівником Богданою Шпитко, профконсультантом Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк.
Зазвичай, зустріли гостей викладачі, талановиті педагоги, майстри виробничого навчання, заступник директора училища, соціальний педагог Оксана Шиян та Людмила Галайко, майбутні випускники, учні початкових курсів.
«Перед вами відкривається цілий світ на шляху до професії. Світ абсолютно нових можливостей, де в кожного є шанс стати успішним! Шанс не просто освоїти майбутню спеціальність, але й знайти нових вірних друзів, а може й кохання усього свого життя» – звернулася до учнів Людмила Галайко.
В ході екскурсійного знайомства, учні мали змогу ознайомитися з історією навчального закладу, дізнатися про умови навчання і правила вступу, оглянути кабінети, майстерні виробничого навчання, бібліотеку, побачити майстер-класи з бісероплетіння, виготовлення аксесуарів з текстилю, виставку технічної творчості. Школярі відвідали понад 14 майстерень, в кожній вони могли практично спробувати себе у столярській, художній справі.
Кваліфіковані викладачі своєї справи наголошували, що нині мета закладу – випускати конкурентоспроможних фахівців, котрі здобувають не лише потрібні знання і навички, а й мають змогу одержати документ міжнародного зразка про здобуту кваліфікацію: столяр (виробництво художніх меблів), верстатник деревообробних верстатів, різальник по дереву та бересті, монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт.
Учні, майстри, викладачі заздалегідь підготували яскраві інформаційні стенди та виставки. На них презентували всі професій, що їх опановують вихованці закладу. Неприховане здивування та захоплення висловлювали гості, побувавши у музеї-салоні, в якому розміщені курсові та дипломні роботи випускників: картини, вироби з дерева, декоративні панно, вишивки.
Всі бажаючи отримали інформаційні рекламні матеріали, що висвітлюють діяльність навчального закладу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *