Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відновлення звільнених від окупантів територій не припиняється ні на день, – Кирило Тимошенко

Про відновлення звільнених від окупантів територій розповів сьогодні на брифінгу заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Насамперед він повідомив, що у разі пошкодження будинку, квартири або іншого майна потерпілим громадянам треба зареєструвати заявку через Дію та звернутися до органів місцевого самоврядування або військової адміністрації. Якщо немає можливості зареєструватися через Дію, необхідно напряму подати заявку до органів місцевого самоврядування.

Після того як реєстрацію буде завершено слід звернутися до Національної поліції для відкриття кримінального провадження за фактом знищення або пошкодження майна. Зараз Урядом розробляється питання компенсації. Експерти здійснюють візуальні огляди пошкоджених об’єктів.

За словами Кирила Тимошенка, дорожники активно відбудовують зруйновані мости та дороги. Розчищено сто сімдесят кілометрів доріг Київщини. Відновлено рух на одинадцяти тимчасових переправах.

Кожен день дорогами Харківщини, яка перебуває під постійною атакою з боку ворога, доставляють гуманітарну допомогу у міста та селища регіону. На трасах Харківської області проводять ліквідацію ямковості гарячим асфальтобетоном.

На Чернігівщині біля зруйнованого мосту на дорозі Р-шістдесят дев’ять Київ – Чернігів зводять ще один тимчасовий проїзд для забезпечення безперебійної роботи логістичних маршрутів доставки гуманітарних вантажів.

На Сумщині відновили залізничне сполучення зі столицею України. Поїзд курсуватиме із Сум щоденно до Києва через Конотоп і Ніжин та у той же день у зворотному напрямку.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *