Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відновлюється українська армія – відновлюється Україна

       Сьогодні голова райдержадміністрації  Михайло Іваночко спільно з головою районної ради Василем Поповичем та міським головою Зіновієм Андрійовичем взяли участь в нараді керівників структурних підрозділів та профспілкового активу НГВУ «Надвірнанафтогаз». Нарада розпочалась з доповіді працівника підприємства «Про участь колективу у зміцненні матеріально-технічної бази Збройних Сил України». Продовжилась зустріч підсумками конкурсу на краще утримання  територій структурних підрозділів НГВУ «Надвірнанафтагаз». Кращих працівників нагороджено спільними Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради.
         В своєму звернені до присутніх Михайло Іваночко подякував колективу НГВУ за значне сприяння в формуванні батальйону територіальної оборони Прикарпаття. «Відновлюється Українська армія – відновлюється Україна»,- зазначив він.
         Також голова РДА повідомив, що згідно розпорядження райдержадміністрації вперше в районі відбудеться відзначення 73-ї річниці з Дня відновлення Української Держави. «Українці повинні знати свою правдиву історію, а не слухати оповідки «старшого брата».
         На завершення наради керівник підприємства Володимир Чуприна подякував очільникам  району за співпрацю та привітав зі святом Дня Державної служби.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *