Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відомі переможці ІІ районного етапу конкурсу “Серцем єдиним – ми Україна” в Надвірнянському районі

«Серцем єдиним , ми – Україна» – саме під таким патріотично-щемким гаслом  Надвірнянський міський будинок культури об’єднав в своїх стінах талановитих, обдарованих, креативних учасників ІІ районного етапу однойменного конкурсу .
Проведення творчого заходу ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Районний етап проєкту «Серцем єдиним , ми – Україна» організований та проведений Надвірнянською районною державною адміністрацією та Управлінням культури і туризму Надвірнянської міської ради.
Представляли композиції патріотичної тематики з елементами театрального, вокального, хореографічного, музичного напрямків вісім найкращих команд-переможниць територіального етапу конкурсу –
«Нескорені» Надвірнянського ліцею №1 імені В.М. Чорновола (Надвірнянська ТГ)
«Відгомін» Фитьківського ліцею (Переріслянська ТГ)
«Неон – серце героя» Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка (Ланчинська ТГ)
«Шлях до перемоги» Делятинського ліцею №2 (Делятинська ТГ)
“Незламні духом” Яремчанського ліцею №1 (Яремчанська ТГ)
«Бавовна» Білозоринської гімназії (Пасічнянська ТГ)
«Єдність» Ворохтянського ліцею (Ворохтянська ТГ)
«Незламні» Яблуницького ліцею (Поляницька ТГ)
Оцінювали учасників патріотично-мистецького заходу професійне журі, до складу якого увійшли представники освіти та культури територіальних громад району під керівництвом голови Надвірнянської районної державної адміністрації Петра Хмельовського.
Вітали обдаровану молодь Михайло Кузбит – директор Івано – Франківського державного центру естетичного виховання та голова Надвірнянської територіальної громади Зіновій Андрійович.
Підримували, надихали та демонстрували чудове вокальне виконання Анна Саса, Ілля Михайлюк, Влад Байляк, Юліана Ватаманюк та юні учасники народного драматичного колективу «Веретено».
Яскравим, видовищним, музичним, поетичним, артистично-емоційним та естетично-прекрасними був кожен з представлених номерів. Складним та цікавим видалось визначення переможців для журі.
Переможцями та представниками Надвірнянського району на гала- концерті конкурсу стали «Нескорені» Надвірнянського ліцею №1 імені В.М. Чорновола.
«Шлях до перемоги» Делятинського ліцею №2 та «Єдність» Ворохтянського ліцею розділили друге місце.
«Бавовна» Білозоринської гімназії та «Незламні» Яблуницького ліцею відзначені третіми.
Переможці отримали шалені оплески і грамоти від очільників району та міста. Але найбільшою перемогою, насправді,є те, що наші обдаровані, енергійні, талановиті, прекрасні діти є носіями національних цінностей, патріотичних почуттів до рідної землі, свого народу, його духовності і культури, що є найбільшою надією на щасливе майбутнє незалежної України, волю і свободу якої заради них виборюють найсильніші та найстійкіші серед нас.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *