Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення Дня працівника соціальної сфери

В Надвірнянському РБК відбулися урочистості з нагоди працівників соціальної сфери. Словами привітання до учасників заходу звернулася Богдана Ковалюк, яка зазначила про нелегку працю спеціалістів адже їм безпосередньо доводиться спілкуватись з людьми, вирішувати їх проблеми та надавати допомогу.
 
Управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської РДА
начальник Креховецький Андрій Ярославович
 
  Станом на 01.10.2012 року в управлінні перебуває на обліку 16,8 тис. одержувачів соціальних допомог  та 41,5 осіб, які мають право пільги.  
Видатки на фінансування всіх соціальних виплат станом на 01.10.2011 року склали 136, 0 млн. грн., що на 33,00 мільйонів більше в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року.
За рахунок коштів державного бюджету реалізується низка програм соціального захисту інвалідів: забезпечення технічними засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами і спецавтотранспортом, санаторно-курортне оздоровлення та ін..  Ще одним із важливих питань у сфері соціального захисту є дотримання чинного законодавства з оплати праці, детінізації зайнятості населення, легалізація заробітної плати.
  
 
Надвірнянський  районний центр зайнятості населення
начальник Стефанюк Олександра Василівна
 
 Важливим напрямом у діяльності ЦЗ є створення нових робочих місць шляхом надання дотацій роботодавцям для працевлаштування безробітних, у звітному періоді ЦЗ надано 191 дотацій.
Протягом 9 місяців 2012 року нашим центром зайнятості працевлаштовано 1622 особи, що на 230 чоловік більше ніж за звітний період 2011 року), направлено на оплачувані громадські роботи 760 осіб, направлено на професійне навчання – 511 особи, працевлаштовано в рахунок 5 % квоти – 18 інвалідів. 
 
 
Управління пенсійного фонду
начальник Пацак Ігор Романович
 
 Основним завданням Пенсійного фонду України є: участь у формуванні й реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та соціального страхування; збір, облік та акумулювання коштів; призначення (перерахунок) пенсій та забезпечення своєчасного та в повному обсязі фінансування та виплати пенсій.
На сьогоднішній день в районі отримують пенсію близько 27 тис. пенсіонерів.
Середній розмір пенсій зріс із 1190,07 грн. (станом на 01.01.2012 р.) до 1370,55 грн. (станом на 01.09.2012 р.).
         Ви  працюєте для вирішення всіх  важливих завдань, власною щоденною працею створюєте в Україні сучасну систему, що відповідає світовим стандартам пенсійного забезпечення та якості обслуговування.
 
Служба у справах дітей
начальник Сметанюк Марія Михайлівна
 
    Основним завданням служби є реалізація на території району державної політики з питань соціального захисту дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які залишилися без батьківського піклування. 
 За заявами громадян, дітей або з власної ініціативи, в разі наявності правових підстав, порушує перед органами внутрішніх справ, суду та прокуратури питання про притягнення до відповідальності осіб, які порушують права, свободи та інші законні інтереси дітей, згідно законодавства України.
 
 
Районний центр  соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді
Директор Рудяк Тарас Тарасович
 
         Одним з основних напрямків роботи Центру є соціальна підтримка сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.   
         Найважливішим напрямком є робота щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомні сім’ї. На сьогодні під соціальним супроводженням центру перебувають 5 прийомних сімей, в яких виховуються 7 дітей.
 
 
Надвірнянський територіальний центр соціального обслуговування
директор Огерук Роман Михайлович
 
Основним завданням Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування  є здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.
Сьогодні соціальними робітниками  обслуговується 380 одиноких непрацездатних громадян, з них – 57 громадян в м.Надвірна та 323 громадяни в 17 селах району. Соціальними робітниками надається близько 40 видів послуг в кожному конкретному випадку згідно заключених договорів.
 
  
 
 Надвірнянська районна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
директор  Николайчук Тетяна Романівна
 
         Основними завданнями є своєчасне надання матеріального забезпечення працюючим особам Надвірнянського району та м. Яремче , а саме: оплата листків непрацездатності , оплата допомоги по вагітності і пологах , допомоги на поховання , надання путівок на санаторно-курортне лікування , оздоровлення дітей , забезпечення новорічними подарунками .
 
 
 
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Надвірнянського району
начальник Гутин Ганна Іванівна
 
          Відділенням Фонду проводяться виплати по відшкодуванню шкоди потерпілим  та членам їх сімей, забезпечує  потерпілих та інвалідів трудового каліцтва автомобілями, необхідними лікарськими засобами, виробами  медичного призначення , путівками  на санаторно-курортне лікування, протезами,  ортопедичними виробами , спеціальними засобами пересування, а також проводяться  відшкодування  на необхідні  догляди, бензин та транспортне  обслуговування, здійснюються заходи, спрямовані  на запобігання  та профілактику нещасним випадкам.
  
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *