Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення в районі 25 – ї річниці виведення військ з Афганістану

     

     
  14лютого в Надвірнянському районі відбулися урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці закінчення війни в Афганістані.
      В церкві Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ відбулась поминальна панахида за  убієнними учасниками війн на території інших держав. Після цього воїни пройшли пішою ходою до пам’ятника воїнам-афганціям, де відбулося покладання вінків та квітів.
З вітальними словами звернулися до афганців голова районної ради Василь Попович, очільник міста Зіновій Андрійович та голова Надвірнянської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Анатолій Бичковський. Вічно берегти пам’ять про полеглих, від імені владних структур району закликав заступник керівника апарату районної державної адміністрації Тарас Дем’янчук. На завершення урочистостей була організована польова кухня, де всіх пригощали смачним обідом. 15 лютого 2014 року, за сприяння райдержадміністрації відбудеться об’їзд могил воїнів–афганців, які померли після війни та відвідання їхніх сімей.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *