Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення ветеранів ОУН-УПА в с. Перерісль.


  Частина ветеранів ОУН-УПА за станом здоров’я не змогла взяти участь в урочистостях, тому працівники РДА, районної ради, місцеві голови привітали їх удома.


  Частина ветеранів ОУН-УПА за станом здоров’я не змогла взяти участь в урочистостях, тому працівники РДА, районної ради, місцеві голови привітали їх удома.
Голова районної державної адміністрації Володимир Калічко 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці відвідав дома та привітав членів районної спілки політв’язнів та репресованих в с. Перерісль.
Угринчук Параска Антонівна 1927 року народження за станом здоров’я вже не виходить з хати, але зі слізьми зустріла вітання голови РДА та сільського голови Василя Непеляка, які вручили спільну грамоту райдержадміністрації та районної ради, грошову премію та квіти.
Абрат Ганна Ільківна, псевдо «Тамара», 1930 р.н., ще запросила гостей до столу та поділилася спогадами про той нелегкий час, про загибель свого рідного брата сотника ОУН-УПА Федора Микитишина, псевдо «Вихор», який загинув в бою з енкаведистами. ЇЇ спогадів вистачило б для написання цілої повісті.
Володимир Калічко взяв участь у урочистостях біля символічної могили Борцям за волю України с. Перерісль, де нагородив учасниць боротьби ОУН-УПА Ерстенюк Катерину Ільківну, 1930р.н. та Адам’юк Параску Василівну, 1929р.н. Біля могили відбулася поминальна Літургія за загиблими та урочистий концерт.0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *