Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення в районі Дня Гідності та Свободи

13 листопада у райдержадміністрації відбулася нарада із представниками громадських організацій Надвірнянщини для обговорення програми заходів, приурочених до Дня Гідності та Свободи і п’ятої річниці початку Революції Гідності.
В її роботі взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови РДА Ярослав Гундяк, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів РДА, представники Надвірнянського коледжу, Прикарпатського військово-спортивного ліцею.
Заплановано, що День Гідності та Свободи відзначатимуть 21 листопада о 14.00 год. біля стели Героїв Небесної Сотні, де відбудеться покладання квітів та панахида за загиблими за волю України.
Окрім того, у закладах освіти та культури району проведуть тематичні заходи про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також відданні належного вшанування, громадянського подвигу, патріотизму і мужності людей, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року взяли участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *