Відзначили 153 – тю річницю перепоховання Т.Г.Шевченка
Сподівались ми Шевченка![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 006.jpg)
Той рік на Вкраїну,
Та діждалися побачить
Його домовину…
Ідуть люди, перед нею
Сподівались ми Шевченка![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 006.jpg)
Той рік на Вкраїну,
Та діждалися побачить
Його домовину…
Ідуть люди, перед нею
Поклін покладають
І за душу Кобзареву
Господа благають.
На майдані його імені 22 травня громада Надвірнянщини вшанувала пам’ять Великого Кобзаря. Були присутні представники влади, громадськості учнівська молодь. Урочистості почались з молитви та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу. Діти в ролі малого Тараса і Оксани – учні Надвірнянської школи-інтернат, – виконали сценку про «Залізні стовпи». Уривок з поеми «Кавказ» прочитав дипломант Всеукраїнського конкурсу читців, учень Делятинської ЗОШ № 1 Назар Олексин. Звучали вірші Шевченка у виконанні Галини Чуревич та Діани Зленко. Пісню «Сонце України» виконав народний аматорський фольклорний колектив «Перевесло» з села Фитьків під керівництвом Ольги Багрійчук. Глядачі тепло подякували організаторам свята – відділу культури РДА.
![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 007.jpg)
![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 008.jpg)
![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 006.jpg)
Той рік на Вкраїну,
Та діждалися побачить
Його домовину…
Ідуть люди, перед нею
Поклін покладають
І за душу Кобзареву
Господа благають.
На майдані його імені 22 травня громада Надвірнянщини вшанувала пам’ять Великого Кобзаря. Були присутні представники влади, громадськості учнівська молодь. Урочистості почались з молитви та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу. Діти в ролі малого Тараса і Оксани – учні Надвірнянської школи-інтернат, – виконали сценку про «Залізні стовпи». Уривок з поеми «Кавказ» прочитав дипломант Всеукраїнського конкурсу читців, учень Делятинської ЗОШ № 1 Назар Олексин. Звучали вірші Шевченка у виконанні Галини Чуревич та Діани Зленко. Пісню «Сонце України» виконав народний аматорський фольклорний колектив «Перевесло» з села Фитьків під керівництвом Ольги Багрійчук. Глядачі тепло подякували організаторам свята – відділу культури РДА.
![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 007.jpg)
![](/sites/default/files/images/22 річниця перепоховання 008.jpg)
0 Коментарі