Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

    

    
Другий місяць осені починається з особливої дати – у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
  
1 жовтня  у  райдержадміністрації відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку.Привітати поважних людей прийшли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук , заступник голови районної ради  Іван Степник і міський голова Зіновій Андрійович.
   «Турбота про людей похилого віку — справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками — велика честь і відповідальність. У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Від усього серця бажаю Вам – людям поважного віку щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, миру та злагоди. Зі святом Вас!» – побажав присутнім Олександр Кеніз.
 
    Також ветеранів за активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня людей похилого нагороджено спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.
 Силами працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для учасників зустрічі  було організовано солодкий святковий стіл.
   
Цього ж дня офіційно відкрито соціальну перукарню, яка надаватиме безкоштовні  послуги громадянам пільгових категорій

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *