Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Військова служба за контрактом – реальне працевлаштування.

        Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу і Батьківщини. Ми поважаємотих, хто присвятив себе справі захисту Батьківщини, і віддаємо пошану світлої пам'яті тих, хто ціною власного життя відстояв нашу свободу.Бути військовим — означає терпіти різні негаразди.На даний час професія військовослужбовця є напевно найактуальнішою для чоловіків, які не тільки шукають роботу, але й вважають своїм обов’язком стати на захист Батьківщини.
       Саме з такою  метою Надвірнянським районним центром зайнятості 08лютого2017року проведено семінар на тему «Військова служба за контрактом – реальне працевлаштування» .  
Даний захід відбувся за участю представника Надвірнянського військового комісаріату майора Стасіва Богдана Михайловича.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Андрійович ознайомила присутніх з метою заходу, інформувала про стан, вимоги та потреби сучасного ринку праці,  про військову службу за контрактом, як ефективний варіант працевлаштування.
Під час заходу безробітні отримали інформацію щодо умов та порядку проходження військової служби за контрактом,правила відбору та вимоги до претендентів.Було надано вичерпну інформацію про можливе місце служби, військові професії і посади, грошове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії  та  можливості подальшого навчання.
По закінченню семінару директор районного центру зайнятості Володимир Петрішак, підводячи підсумок, наголосив на актуальності та престижності військових професій, адже проходження служби за контрактом дає можливість безробітному отримати роботу та хороше грошове забезпечення а тим, хто згіднийпроходити військовуслужбу, побажав сили та мужності.  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *