Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Військовому батальйону – від меценатів району.
        Громада Надвірнянського району з самого початку військових дій на Сході України надає допомогу Українській Армії. Ось і сьогодні на майдані Шевченка відбулося посвячення спецавтомобіля ЗІЛ – 131, якого передадуть бійцям батальйону «Січ». Автомашину посвятив отець Юрій.
       Автомобіль купили підприємці-меценати – брати Василь і Сергій Чуфуси, які вже неодноразово благодійно надавали допомогу громаді, армії та церкві. Також велике сприяння надали працівники Надвірнянського міжрайонного відділу УСБУ в області.

       Завтра автомобіль вирушить до м. Славянськ. Слідом за ним вирушить автобус, з продуктами харчування, одягом та теплими речами для бійців, які беруть участь в АТО. Речі були зібрані та закуплені активістами Надвірнянського Фонду сприяння армії. Активісти Фонду – депутат районної ради Віталій Котляров та  депутат міської ради Олег Туєшин поведуть вантажівку та автобус безпосередньо до місця призначення.
        Голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та міський голова Зіновій Андрійович висловили глибоку подяку меценатам-патріотам – братам Чуфусам та всім краянам, які доклалися до збору коштів, речей та продуктів для Української Армії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *