Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виїзне засідання з головами територіальних громад Надвірнянського району

Сьогодні начальник Надвірнянської районної військової адміністрації провів виїзне засідання з головами територіальних громад Надвірнянського району на базі КНП «Надвірнянська ЦРЛ». Голови оглянули відділення реабілітації та відновлювальної медицини, де лікують та проходять реабілітацію, як військові так і цивільні.

Директор КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Сергій Ємельянчук розповів про те, що відділення реабілітації потребує дофінансування для завершення будівельно-ремонтних робіт стаціонарного відділення на 20 ліжок з можливістю їх збільшення до 30-40 ліжок на другому поверсі. За його словами для завершення будівельних робіт потрібно 7,2 млн. грн. Пообіцяли співфінансування голови громад.   Цей проект дасть можливість зреалізувати в районі єдиний з усіма умовами реабілітаційний центр.

– Реабілітаційний центр, який ми плануємо розбудувати, буде сучасним та унікальним щодо надання широкого спектру висококваліфікованої медичної та психологічної допомоги. Наші люди зможуть проходити відновлення за європейськими стандартами реабілітації,– підкреслив начальник Надвірнянської РВА.

Також подякував медикам. «Лікарі, медсестри, ви всі фантастичні. Пишаємося вашою важливою роботою».

Під час зустрічі обговорили співпрацю і взаємодію районної державної адміністрації та територіальних громад.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *