Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Військова частина А 1807 отримала звукопідсилювальну апаратуру

Напередодні відзначення свята Дня Героїв, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук відвідав Делятинську військову частину А 1807, де привітав військовослужбовців.
«Сумлінна праця, патріотизм і професійність — своєрідний щит для захисту й безпеки району та країни. Щиро зичу, в першу чергу, щоб у всій державі запанував мир та спокій, здоров’я, успіхів і просування по службі», – побажав Богдан Зеленчук.
Посадовець також вручив командиру військової частини полковнику Юрію Грицику сертифікат на отримання звукопідсилювальної апаратури. В свою чергу полковник Юрій Грицик висловив вдячність керівництву району за підтримку у вирішенні організаційних і матеріальних питань військових.
Богдан Зеленчук та Юрій Грицик хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників України, полеглих у боях на сході нашої держави: старшого лейтинанта Файфуру Владислава, який загинув у бою з терористами в м.Щастя, Луганської обл. який був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) та начальника штабу 5-го батальйону “Прикарпаття” майора Барана Юрія Миколайовича, який загинув в бою під м. Амвросіївка Донецької обл., З нагоди свята Дня Героїв відзначили кращого військовослужбовця Делятинської частини Василя Сіщука, якого було нагороджено відзнакою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради “За бойову звитягу “.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *