Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Військова служба за контрактом — робота для справжніх чоловіків!

З метою інформування щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом Надвірнянською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ проведено профніформаційний груповий захід для безробітних громадян «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».
Оскільки служба в Збройних Силах завжди була почесною місією саме для чоловіків, на семінар запрошувалися переважно особи сильної статі. З огляду на ситуацію, яка відбувається в нашій державі, захист Вітчизни, її цілісності та суверенітету став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України.
Розпочала семінар фахівець профорієнтації Іванна Зінченко, яка поінформувала запрошених про стан ринку праці в регіоні та можливості працевлаштування за контрактом. Представник 10-ої гірськоштурмової бригади молодший лейтенант Іванчук Роман розповів присутнім інформацію про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України, наголосив на основних вимогах під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом та ознайомили з вакансіями, які існують у Збройних Силах України.
По закінченню заходу Іванна Зінченко подякувала присутнім за активну участь в даному заході та побажала тим, хто відчув покликання стати військовим — стати на захист своєї Батьківщини.

Надвірнянська районна філія
Івано-Франківського обласного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *