Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Військовим на фронт передали 65 радіостанцій

65 радіостанцій Motorola DP4401E вартістю понад 2,1 млн грн учора передали для прикарпатських бійців.

Радіостанції мають розширений функціонал передачі голосових та текстових повідомлень, а також додаткові функції, які дозволяють забезпечити військовослужбовців комплексним рішенням організації зв’язку. Наявність Bluetooth дає змогу спілкуватися навіть без додаткових проводів, а вбудований модуль wi-fi дозволяє віддалено оновлювати програмне забезпечення. За допомогою легко помітної помаранчевої кнопки аварійного виклику на цих радіостанціях можна викликати допомогу з одного натискання, а функція переривання повідомлення дає можливість оперативно очистити канал.

Як запевнила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, радіостанції перевірені на відповідність військовим стандартам. Завдяки потужному звукопідсилювачу вони забезпечують чітку і гучну передачу аудіосигналу з паралельним шумозаглушенням.

Новітні технології використання акумуляторів дозволяють їм працювати до 28 годин протягом 3 робочих змін, а вдосконалена конструкція приймача збільшує діапазон охоплення до 8% в порівнянні з попередніми моделями.

«Бути на зв’язку для бійців вкрай важливо, – наголошує Світлана Онищук. – Тому ми продовжуємо працювати над забезпеченням надійного радіозв’язку для наших військовослужбовців на передовій».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *