Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віктор Янукович: Створення умов для інвестицій є запорукою розвитку економіки

 

 

Створення сприятливих умов для інвестицій є запорукою економічного розвитку країни, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Під час спілкування з представниками ЗМІ в Луцьку Глава держави зокрема наголосив на важливості доступності кредитів для підприємців. «Відсоткова ставка по кредитах, які надані підприємцям державою, має знизитись до кінця 2013 року до 14%», – сказав Президент, додавши, що ця відсоткова ставка у 2014 році має зменшитись до 10-11%.

За словами Віктора Януковича, в Україні щороку зростає рівень інвестицій. Водночас він звернув увагу на необхідність збільшувати випуск продукції з високою доданою вартістю. «Додана вартість на кожному технологічному циклі дає фінансовий результат, дає робочі місця», – сказав Глава держави.

У цьому контексті Президент нагадав про механізм державно-приватного партнерства. «На рівні держави сьогодні створені умови для державно-приватного партнерства, яке створює мотивації для інвесторів, для бізнесу. Умови ведення бізнесу повинні постійно спрощуватись, і будь-який підприємець, потенційний інвестор, знаючи, що в цій державі є такі умови і інвестиції можна повертати, мати прибуток, безумовно будуть прагнути до цього», – підкреслив Віктор Янукович.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *