Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Вільні від конфліктів”

 


  

 


  
Нещодавно в рамках реалізаціх проекту міжнародної польсько-українсько-білоруської програми “Сусіди 3.0” у готельно-відпочинковому комплексі “Маливо” смт. Делятин Надвірнянського району відбувся тематичний тренінг “Вільні від конфліктів” подолання конфліктів у дитячому та молодіжному середовищі.

У тренінгу взяло участь 12 учасників, які працюють з дітьми та молоддю: соціальні педагоги, психологи, викладачі, соціальні працівники та представники громадських організацій. Тренерами в цьому виді неформальної освіти виступили: начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської районної державної адміністрації Христина Богославець, голова громадської організації “СОРОС” Віталій Гринів, начальник служби у справах дітей Тлумацької районної державної адміністрації Валерій Семків та базис-консультант позитивної психотерапії з м. Івано-Франківськ Яна Грісюк.

Під час тренінгу учасники освоїли п'ять навчальних модулів, познайомились з програмою “Сусіди 3.0” ї її партнерами, зіграли в настільну гру для молоді про права людини “Країна Гідності” та отримали свідоцтва про проходження тренінгу.

Протягом кількох днів говорили про головне в конфліктах: чому вони виникають?, як з ними боротись?, чому діти та молодь не довірять дорослим?, хто з ким і чому конфліктує? А також учасники спільно шукали шляхи вирішення конфліктів та матимуть можливість застосувати їх в своїх локальних групах.

Організували, провели та профінансували тренінг міжнародна програма “Сусіди 3.0”, відділ молоді та спорту Надвірнянської районної державної адміністрації і громадська організація “СОРОС”.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *