Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вишиванку одягай-Україну кохай!

Одягну я зранку
Білу вишиванку,
Заплету у косу
Я Червоній мак,
Вмиюся росою
З зілля на світанку
І піду міжду люди так.
Хай Усі навколо
День новий стрічають,
Хай співають гучно
Радісних пісень,
Бо сьогодні свято
(Українці знають!),
Й весело святкують
Вишиванки День !!!

16 травня – Всесвітній день вишиванки, свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.
Колектив районої державної адміністрації на чолі з головою адміністрації Олександром Кенізом також долучився до доброї традиції святкування Дня вишиванки. Працівники адміністрації в цей день одягли українське національне вбрання.
Популяризація вишиванок, на думку державних службовців, у сьогоднішніх умовах покликана зайвий раз продемонструвати єдність держави, українського народу та переконання в тому, що вишиванка – органічна частина нашого життя, культури, світосприйняття.
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує й родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.
Бережімо національні традиції українського народу і плекаймо віру в щасливе майбуття України, яке предречене на наших вишиванках!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *