Вітаємо Сабодаша Ростислава!
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/ZPUf2b3Oz8A-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/Wt_6PGbTj1g-2.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/ZPUf2b3Oz8A-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/Wt_6PGbTj1g-2.jpg)
На чемпіонаті України з боксу серед юнаків, який проходив в м. Ужгород з 25 по 31 травня 2015 року вихованець СДЮШОР "Нафтохімік" м. Надвірни Ростислав Сабадаш в ваговій категорії 52 кг. провів чотири поєдинки і завоював 2 місце. Тренер Віктор Григорашак. Вітаємо!!!
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/ZPUf2b3Oz8A-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/Wt_6PGbTj1g-2.jpg)
На чемпіонаті України з боксу серед юнаків, який проходив в м. Ужгород з 25 по 31 травня 2015 року вихованець СДЮШОР "Нафтохімік" м. Надвірни Ростислав Сабадаш в ваговій категорії 52 кг. провів чотири поєдинки і завоював 2 місце. Тренер Віктор Григорашак. Вітаємо!!!
0 Коментарі