Вітаємо з перемогою Аллу Бегебу!
Цими днями в м. Львові відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років. Вихованка Надвірнянської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Алла Бегеба стала срібним призером.
Підтримати збірну команду Івано-Франківської області приїхав президент обласної федерації дзюдо Іван Тодорук.
Надвірнянська районна державна адміністрація приєднується до привітань. Бажаємо нових перемог на спортивному та життєвому шляхах! Пишаємося твоєю перемогою разом з усією Україною! Так тримати!
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/12688349_1652254441707785_1771192089292210318_n.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/12717468_1652254738374422_3675753872793564758_n.jpg)
Цими днями в м. Львові відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років. Вихованка Надвірнянської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Алла Бегеба стала срібним призером.
Підтримати збірну команду Івано-Франківської області приїхав президент обласної федерації дзюдо Іван Тодорук.
Надвірнянська районна державна адміністрація приєднується до привітань. Бажаємо нових перемог на спортивному та життєвому шляхах! Пишаємося твоєю перемогою разом з усією Україною! Так тримати!
0 Коментарі