Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорчук очолив Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Надвірнянському районі

Сьогодні особовому складу Державної служби з надзвичайних ситуацій у Надвірнянському районі представили нового керівника. Ним став Віталій Федорчук, який до цього часу працював начальником Яремчанського міського відділу ДСНС.
Підполковник служби цивільного захисту населення Віталій Іванович Федорчук має чималий досвід роботи у цій сфері розповідає обласне керівництво.

За словами начальника Управління ДСНС в області Володимира Чернецького зараз важливо налагодити співпрацю з територіальними громадами. Тому перед новоствореними районними управліннями поставлено завдання надати методичну допомогу громадам для організації цивільного захисту на місцях.

Привітати нового керівника Надвірнянського управління прибули поважні гості. Це і силовики,  керівництво району та міської громади, які побажали рятувальникам та новопризначеному начальнику здоров’я та успіхів у роботі.

Заступник голови РДА Леся Свідрак від імені голови райдержадміністрації Володимира Паська привітала з призначенням на посаду Віталія Івановича. Подякувала рятувальникам за відданість справі, мужність та вірність обов’язку.

Для нового керівника, як і для кожного рятувальника одне з найважливіших завдань, це збереження життя і недопущення травмування людей, а також тісна співпраця з місцевою владою.

Віталій Федорчук переконаний, що вестиме свою команду у правильному напрямку. Під час урочистого представлення нового керівника працівників Надвірняського управління нагородили грамотами, окремим з них присвоїли спеціальні звання. Що ж до долі попереднього керівника Надвірнянських рятувальників Андрія Мочерняка, він призначений начальником Коломийського Управління ДСНС.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *