Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: Культурні обміни між областями та спільні проєкти сприяють об’єднанню країни

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів сьогодні взяв участь у роботі колегії управління культури, національностей та релігій ОДА. Про підсумки діяльності галузі у минулому році, основні проблеми, виклики та завдання на рік поточний йшлося під час заходу.
Віталій Федорів відзначив, що 2019 рік, незважаючи на непрості умови, став плідним для розвитку культури на Прикарпатті. Серед найосновніших здобутків він назвав включення українського елемента «Традиція Косівської мальованої кераміки» до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, а гуцульської коляди та плєсів Верховинського району – до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, також виокремив надання Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театру імені Івана Франка статусу «національний».

Управлінець акцентував увагу на важливості практичного виконання підписаного Меморандуму про співпрацю та проєкту «Змінимо країну разом», реалізовуючи який Прикарпаття зміцнюватиме комунікацію із Донеччиною. «Культурні обміни, спільні проєкти і заходи західних та східних областей України сприяють об’єднанню нашої держави, – підкреслив Віталій Федорів. – Саме культура повинна стати тим важливим елементом та рушійною силою для зшивання країни».

Основними пріоритетами на 2020 рік для культури Прикарпаття в рамках завершення реформи децентралізації посадовець назвав розвиток галузі й збереження мережі закладів, які надаватимуть якісні послуги людям.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *