Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: Маємо підтримувати підприємства, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю

По це йшлося під час розгляду питання порядку денного апаратної наради в облдержадміністрації «Про рекомендації щодо організаційно-методичної допомоги у діяльності підприємств, організацій, заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю».
«Органи виконавчої влади повинні надавати максимальне сприяння діяльності підприємствам, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю»,- зазначив Віталій Федорів.

Присутні заслухали інформацію директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимира Корженьовського та директора Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Василя Жураківського про стан та проблеми у роботі підприємств, заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

За результатами наради доручено організувати інформаційну кампанію про товариства УТОГ, УТОС, підприємства «ІНІН» та «НАІР», їхні потреби продукцію, яка виготовляється особами з інвалідністю та сприяти у вирішенні окреслених проблемних питань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *