Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: Наведення ладу з вирубками, лісовідновлення, протипожежні заходи та переробка деревини до кінцевого продукту – найважливіші складові розвитку лісогосподарської галузі

Про розвиток лісового господарства мовилося сьогодні на щотижневій онлайн-нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
У своїй доповіді начальник відділу лісового господарства Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Марченко окреслив пріоритетні завдання діяльності та розвитку лісового господарства, зокрема, лісовідновлення, охорона лісу від пожеж та охорона праці людей.

Окрім відновлення лісового фонду, важливо й вберегти його від пожеж. Щороку лісовій охороні доводиться локалізовувати більше тисячі випадків випалювання сухої рослинності на сільгоспугідях, що межують із лісовими масивами для недопущення виникнення лісових пожеж. Ці роботи завдають підприємствам значних матеріальних і трудових затрат.

Віталій Федорів доручив управлінню лісового та мисливського господарства врахувати результати аудиту й ревізії, що проводилися у трьох лісових господарствах Івано-Франківщини. Акцентувалася увага на необхідності законодавчих змін задля унормування діяльності у цій сфері. Відтак слід у найстисліші терміни зібрати пропозиції від підприємств галузі, систематизувати їх та надіслати у Держлісагентство України. «Маємо ініціювати такі зміни, щоб підприємства галузі розвивалися, платили податки, наповнювали бюджет, а працівники мали належні умови та відповідний рівень оплати праці», – наголосив Віталій Федорів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *