Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів обговорив із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України перспективи розвитку культурного потенціалу області

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України, яка у рамках робочої поїздки завітала на Прикарпаття. Очолила делегацію заступник міністра Лариса Петасюк.

Спілкуючись із представниками міністерства, Віталій Федорів зазначив, що на сьогодні в області триває активна фаза реалізації об’єктів Національної програми «Велике будівництво», до переліку якої включено 15 освітніх та спортивних закладів. Наступного року у фокусі програми будуть реалізовані ще й п’ять об’єктів культурної сфери.

«Культурна і туристична палітра області є надзвичайно різноманітною, адже на Прикарпатті – понад чотири тисячі об’єктів культурної спадщини, сотня з яких мають статус національного значення, – резюмував Віталій Федорів. – Відрадно, що у 2021 році ми зможемо долучити до програми «Велике будівництво» визначні місця та споруди культурної спадщини, дати їм нове життя, зберегти та відродити їх для майбутніх поколінь».

Розповідаючи про мету поїздки, Лариса Петасюк відзначила, що Івано-Франківщина знана своїми талановитими майстрами народних ремесел. І саме на Прикарпатті збереглося найбільше серед усіх регіонів унікальних видів народних промислів.

Під час зустрічі також йшлося про реалізацію різноманітних культурних проектів в області та розробку національної програми розвитку культурної галузі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *