Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: Основна увага обласної влади щодо протидії COVID-19 сьогодні акцентується на ПЛР-діагностику

«На місцевому рівні ми вже фактично запустили лабораторне дослідження захворювання на COVID – 19 методом ПЛР – діагностики, результатом чого має стати швидке тестування зразків і встановлення діагнозу щодо наявності чи відсутності зараження людини коронавірусною інфекцією», – зазначив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів сьогодні під час щоденного онлайнбрифінгу щодо ситуації із COVID-19 на Прикарпатті.
На сьогодні, із 127 результатів випадків захворювання, лабораторно підтверджено COVID-19 у 65, 5 осіб померли, з яких двоє перебували в обласному перинатальному центрі. На Прикарпатті працюють дві лабораторії, які проводять як чергові, так і повторні дослідження.

За словами головного санітарного лікаря області Руслана Савчука, тестів і реагентів вистачає, планово їх замовляють. Найближчим часом мають додатково отримати ПЛР-тести корейського виробництва для виявлення коронавірусу, за допомогою яких зможуть швидше отримати результати зразків.

Під час брифінгу йшлося також про впровадження другого етапу медичної реформи на Прикарпатті, забезпеченість медичних закладів області, що лікують хворих на коронавірусну інфекцію, персоналом і засобами захисту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *