Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів провів брифінг щодо протидії поширенню коронавірусу на Прикарпатті

У всіх закладах галузі охорони здоров’я Прикарпаття наявні у засоби індивідуального захисту на випадок поширення небезпечного інфекційного захворювання COVID-2019. Зокрема, налічується близько 500 костюмів біозахисту, 175 тисяч пар рукавиць одноразового використання, 100 тисяч масок, 102 ультрачервоних термометри, 31 розпилювач, 6250 одиниць антисептичних засобів. Окрім того, є 110 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ). Ще десять одиниць ШВЛ планується додатково доставити в лікарні області.
Про це сьогодні під час пресбрифінгу, який відбувся в онлайн-режимі, розповів т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Керівник Прикарпаття розповів, що в області обладнано 405 ліжкомісць для хворих. У разі поширення CОVID-2019, пацієнтів, які наразі перебувають на лікуванні в обласній клінічній інфекційній лікарні, буде переведено до інших медустанов.

«На сьогодні в області немає жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію, – наголосив Віталій Федорів. – Із підозрою в інфекційній лікарні перебувають 9 осіб. Також маємо один смертельний випадок, коли внаслідок ускладнення від грипу померла жінка. Її аналізи відправлено у лабораторний центр міста Києва. Результати очікуємо».

Віталій Федорів закликав усіх зберігати спокій, уникати скупчення людей, при потребі – самоізолюватися. Разом з тим, керівник області звернувся з проханням не вірити «фейкам», які поширюються у соцмережах, а довіряти лише офіційним джерелам інформації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *