Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів за результатами селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів ОДА

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів сьогодні взяв участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
У ході наради проаналізували стан реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу»; заходи з протидії незаконному обігу та роздрібній торгівлі пальним; залучення інвестицій в розробку корисних копалин; реалізацію програми осучаснення приймальних відділень в опорних лікарнях; питання наповнення та актуалізації шарів геопросторових даних у частині інформації про об’єкти, що надають публічні сервіси та послуги.

Прем’єр доручив на місцях продовжувати роботу з органами місцевого самоврядування, теплопостачальними організаціями щодо зниження тарифів на тепло з урахуванням зміни ціни на газ. Також для об’єктивної оцінки ситуації щодо незаконних заправок та ціноутворення на пальне облдержадміністраціям доручено надіслати інформацію про проведену роботу: фотозвіти та відповідні пакети документів цих об’єктів.

Розглядаючи питання користування надрами, Олексій Гончарук наголосив: «Залучення інвестицій – наше з вами спільне завдання. Тому на місцях необхідно уточнити перелік інвестиційно привабливих та перспективних об’єктів з метою їх внесення до «Інвестиційного атласу України» та оприлюднити його на веб-сайтах облдержадміністрацій».

Окрему увагу та конкретні завдання для органів влади на місцях звернули при розгляді питання впровадження реформи охорони здоров’я. Планується до серпня поточного року збудувати або відремонтувати по Україні більше 200 приймальних відділень в опорних лікарнях, обладнання для яких буде централізовано закуплено державою. Облдержадміністраціям доручено до 15 квітня розробити плани проведення будівельних та ремонтних робіт. «Нові приймальні – це перший крок з модернізації лікарень у рамках медичної реформи»,- наголосив Прем’єр.

Також дано ряд доручень задля наповнення та актуалізації шарів геопросторових даних та формування єдиного кадастру об’єктів, паспорти яких уже розроблено Мінфіном.

За результатами селекторної наради Віталій Федорів доручив департаментам охорони здоров’я та фінансів ОДА підготувати до 31 січня інформацію щодо вартості робіт, які проводилися у відділеннях екстреної медичної допомоги і обласній клінічній лікарні, та розподілу перехідних коштів для будівництва нових лікарських амбулаторій. Відповідним структурним підрозділам доручено повторно поінформувати КМУ про проведену в області роботу з протидії незаконному обігу та роздрібній торгівлі пальним.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *