Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Соловей: Об’єднавши зусилля влади, духовенства, громадськості та бізнес-середовища за Законом Божим, ми побудуємо сильну державу

Спільна молитва і духовні цінності зібрали сьогодні на другий Молитовний сніданок в Університеті Короля Данила понад 200 учасників із Прикарпаття і гостей з інших регіонів держави та зарубіжжя. Послухати Слово Господнє, помолитися за майбутнє України, її захисників, які відстоюють територіальну цілісність на Сході держави, завітали народні депутати, представники влади, духовенства, бізнес-середовища, громадськості, наукової спільноти, діячі культури.
Принагідно зазначимо, що цьогорічний захід приурочили 30-річчю незалежності України. Учасники сніданку наголошували, що омріяну віками незалежність українці здобули легко. Однак, яким шляхом ми розвиватимемо нашу державу, залежить винятково від нас.

Звертаючись до присутніх, керівник апарату обласної державної адміністрації Віталій Соловей передав вітання від голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука і подякував організаторам заходу за те, що спільним сніданком вони об’єднали політичних діячів, героїв України, духовенство, діячів культури, бізнес- та наукової спільноти і всіх тих, кому небайдужа доля нашої країни.

«Проведення спільних молитовних сніданків сприяє розвитку духовних цінностей і моральних засад у суспільстві, популяризує одвічну християнську значущість, – зазначив Віталій Соловей. – Радію з того, що Івано-Франківщина вже вдруге проводить такий захід, який духовно єднає політиків, держслужбовців, бізнесменів задля побудови сильної та процвітаючої України».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *