Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітання Президента України до Дня журналіста

Шановні друзі! Щиро вітаю із професійним святом – Днем журналіста – усіх, хто присвятив себе донесенню правди, пошуку справедливості та поверненню надії.

Шановні друзі! Щиро вітаю із професійним святом – Днем журналіста – усіх, хто присвятив себе донесенню правди, пошуку справедливості та поверненню надії.

В умовах розв'язаної Росією агресії на Донбасі та в Криму інформаційний фронт є такою ж передовою, як і лінія оборони держави у районі військового конфлікту. Потужні інформаційні атаки північного сусіда спонукають вас бути ще більш відповідальними, ретельними та неупередженими.
Особливу вдячність сьогодні хочеться висловити тим безстрашним журналістам, чиї репортажі із гарячих точок Донбасу, де й досі свистять кулі і розриваються снаряди, розвінчують легенди і міфи російської пропаганди.
Звичайно, попереду ще багато роботи задля встановлення миру і вкрай необхідних змін у країні. Переконаний, що на цьому шляху створення суспільного телерадіомовлення, реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації сприятимуть якісним перетворенням на всіх рівнях, які обов'язково відчують співвітчизники.
Як Президент України, я буду й надалі докладати зусиль для захисту свободи слова і розвитку інституту вільних і незалежних медіа. 
Бажаю усім міцного здоров'я, щастя, натхнення та успішної реалізації всіх творчих проектів і задумів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *