Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітання голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза з нагоди Дня Соборності України

Шановні Надвірнянці!
22 січня ми відзначаємо День Соборності України і вшановуємо одну з визначальних подій в історії нашої держави – 100-у річницю проголошення Акту Соборності українських земель. Цей день для кожного з нас є символом єдності України і прагнення суспільства до свободи.
Соборність – це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну Українську державу. Соборність – це велика міцна родина для всіх громадян України.
Та ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки. Десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони наших громадян піднялися на захист самостійності й територіальної цілісності України. Адже ми сильні, коли ми єдині, коли маємо спільну мету і разом до неї йдемо.
Ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої незалежної держави є надто високою. Схиляю голову перед українськими Героями, які нині на передовій. Нехай будуть почуті усі наші молитви про мир та спокій на нашій землі.
Бажаю нам усім витривалості, сили духу, віри у власні сили! Нехай над нашими головами врешті буде мирне небо!
Зі святом! З Днем Соборності, Днем Єдності нашого народу!

Слава України!

Голова районної

державної адміністрації                Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *