Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітання голови РДА Володимира Паська до Дня захисників та захисниць України

Шановні захисники та захисниці України! Дорогі батьки та рідні Героїв!
В житті кожного народу, нації є особливі, сакральні дні, які не лише пронизані історією, а які у своєму своєрідному і особливому поєднанні формують справжній символічний код національної ідентичності. Таким днем для українського народу є, без сумніву, 14 жовтня.
Саме в цей день багато століть тисячі українців єдналися в молитві до Божої Матері.
Саме цей день вважали сакральним для себе представники українського козацтва, коли, збираючись Загальною військовою радою, вони обирали козацьку старшину, гетьмана чи кошового отамана.

Саме в цей день у 20 столітті з’явилася Українська повстанська армія. І не дивно, що саме цей день, зважаючи на історичні виклики, в умовах російської агресії на сході України, був обраний для відзначення державного свята – Дня захисника та захисниць України.

14 жовтня – це особливий день, тому що саме в ньому поєднуються різні епохи та віхи української державності, поєднується доблесть і честь українського воїнства, починаючи з часів Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, Національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького, Гетьманської держави, Національної революції 1917-1921 років, періоду Другої Світової війни і, звичайно, доблесть і честь сучасного українського воїнства.

В цей особливий день ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто загинув, віддавши своє життя, щоб Українська держава відбулася, щоб Українська держава жила. Саме в цей день і щоденно вкотре дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини.
Шановні захисники та захисниці! Я вітаю Вас з цим важливим святом! Бажаю Вам перемоги, мирного неба над головою, бажаю , щоб Вас поважало суспільство і держава, щоб Ви були щасливі і здорові. Пам’ятайте, що Ви – найкращі.

Зі святом Вас!
Слава Україні. Героям Слава!

Голова Надвірнянської районної
державної адміністрації                                                                           Володимир Пасько

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *