Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Визначено лауреатів премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства

Вже понад 10 років на Прикарпатті щорічно присуджується премія імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства за вагомий внесок у справу вивчення, збереження і популяризації історико-культурної спадщини, розвиток різних напрямків досліджень рідного краю.

Днями під керівництвом начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Володимира Федорака відбулося засідання комісії з визначення цьогорічних лауреатів цієї премії.

До участі у конкурсі були допущені семеро осіб. За результатами обговорення і таємного голосування членами комісії переможцями були визначені троє:

Василь Лесів – журналіст, заслужений працівник культури України, член Національної спілки краєзнавців України.

Петро Сіреджук – професор, доктор історичних наук, член суспільно-культурного товариства «Гуцульщина» у Львові, автор численних краєзнавчих статей, книг та монографій;

Ярослава Ткачук – заслужений працівник культури України, член Національної спілки народних майстрів України, Національної спілки краєзнавців України, генеральний директор Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського

З нагоди вручення лауреатам обласної премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства ближчим часом відбудуться урочистості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *