Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Визначено номінантів, які допущені до ІІІ конкурсного туру з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури

Вчора під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури (І, ІІ конкурсного туру).
Учасниками комісії було розглянуто подані творчі роботи у номінаціях «Поезія», «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» та «Проза».

У результаті оцінювання творчості номінантів, комісією до третього туру допущені всі творчі роботи з номінації «Поезія». А також робота Марії Федунь у номінації «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)», а саме, «Українські подорожі: західноукраїнська мемуаристика перших десятиріч ХХ століття» та у номінації «Проза» роботи Любомири Долішньої – книжка «Життя прекрасне» і Тані П’янкової – книжка «Сонце в подолку».

Додамо, що свої відгуки та пропозиції до 13 травня можна надсилати:

– в електронному вигляді на електронну пошту управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації – e-mail: if.kult@i.ua

– у друкованому вигляді за адресою:

76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, каб.541, тел. – (0342) – 55-19-41.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *