Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Візит колег з Республіки Польща

22-27 червня з дружнім навчальним візитом в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Франка перебуває делегація колег з Воєводської публічної бібліотеки ім.. Е. Смолки (м. Ополє).

22-27 червня з дружнім навчальним візитом в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Франка перебуває делегація колег з Воєводської публічної бібліотеки ім.. Е. Смолки (м. Ополє).

25 червня гості з Республіки Польща в супроводі директора Івано-Франківської ОНУБ ім. І. Франка Людмили Бабій, заступника директора Любові Федик відвідали Тисменичанську, Фитьківську сільські бібліотеки-філії та центральну районну бібліотеку. В Тисменичанській бібліотеці хлібом-сіллю гостей зустрічали завідувач Галина Кушнірчук та бібліотекар Любов Іванчук, провели екскурсію по бібліотеці, поділились досвідом роботи. Гостям сподобалась дитяча кімната, пошукова робота краєзнавчого спрямування.

У Фитькові делегацію зустріла голова сільської ради Марія Дмитрук та частина фольклорно-етнографічного колективу «Перевесло» (керівник – заступник начальника відділу культури райдержадміністрації, голова «Союзу українок Надвірнянщини» Ольга Багрійчук). Під час міні-концертно-вітальної програми колектив виконав пісню «Гей, соколи!» на польській мові, чим зворушив директора Воєводської бібліотеки п. Тадеуша Хробака та його колег. В бібліотеці гості поспілкувались із завідувачем Оксаною Вінтошинин, читачами, а шестирічна Іринка потішила віршами та піснею. Далі вирушили до резиденції священика, в якій облаштовано два музеї: етнографічний та греко-католицької катакомбної церкви. Музеї – це заслуга отців Івана Качанюка та Миколи Григорука, які своїм ентузіазмом, працею створили таку унікальну красу. Тут більше 50 жіночих сорочок кінця ХІХ-поч.ХХ ст., речі побуту, інші цікаві раритети. В музеї церкви зібрано особисті речі єпископів, ризи, в яких відправляли служби, строї черниць різних чинів, документи, листи та ін. Все це вразило гостей та викликало інтерес. Свої враження п. Тадуеш залишив у книзі відгуків. В центральній районній бібліотеці директор ЦБС М. Кушнерчук провела екскурсію по відділах, познайомила з працівниками, напрацюваннями колективу, у невимушеній атмосфері всі обмінювались враженнями, досвідом роботи.

Висловлюємо вдячність голові Фитьківської сільської ради Марії Дмитрук за гарний прийом, допомогу у спілкуванні, адже Марія Миколаївна вільно розмовляє польською мовою.

Надіємось, що колеги з Польщі отримали гарні враження не тільки від спілкування з бібліотекарями, а також від нашого краю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *