Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Влада і громадськість Прикарпаття стурбовані загрозою виникнення масових провокацій

 

news-image

 

news-image
Яким чином сприяти консолідації суспільства, забезпечити громадський порядок і не допустити до провокацій і конфліктних ситуацій під час проведення масових заходів обговорили учасники зустрічі, що відбулася в облдержадміністрації.

На зустрічі були присутні представники влади, громадськості, політичних організацій, журналісти.

За дорученням Ради оборони області голова облдержадміністрації Андрій Троценко оприлюднив заяву народного депутата України, першого заступника голови комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадія Москаля. У ній йдеться про загрозу виникнення масштабних провокацій, підготовлених спецслужбами Росії, на території України, зокрема, у західних регіонах. Ймовірно, що подібні акції, які мають на меті посилення агресії, протистояння та сепаратистських настроїв, можуть відбутися 28 квітня (створення дивізії СС «Галичина»), а також 1 і 9 травня.

«У Львівську, Івано-Франківську та Тернопільську області під виглядом одиночних туристів, які не викликають підозри в українських прикордонних служб, через КПП в Чернігівській області, а також з території Білорусі мають заїхати близько тисячі підготовлених російськими спецслужбами осіб, які вільно володіють українською мовою і будуть активними учасниками даних провокацій, – інформувалося на зустрічі. – Частина цих осіб уже знаходиться на території України і вишукує контакти з громадськими організаціями та окремими громадянами, котрі за грошову винагороду погодяться взяти участь у масовках. Координатори проведення провокацій – це особи з числа досвідчених працівників спецслужб Росії, котрі є вихідцями із західних областей України і розмовляють місцевими діалектами української мови. Є інформація, що дані координатори вже сьогодні перебувають на заході України».

Щоб уникнути провокацій, учасники зустрічі в облдержадміністрації пропонували у святкові дні утриматися від проведення мітингів, використання символіки політичних партій, створити «гарячу лінію» для оперативного реагування на загрозливі ситуації, посилити охорону телерадіопередавальних центрів тощо.

З урахуванням запропонованого було прийнято звернення до мешканців краю. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *