Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Внутрішньо переміщені особи отримали можливість придбати власне житло

Постановою від 28 квітня 2021 року № 451 «Питання надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW)» Кабінет Міністрів України затвердив Порядок надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту у розмірі 25,5 млн євро, наданих Урядом Німеччини через Кредитну Установу для Відбудови (KfW).
Кредити внутрішньо переміщеним особам надаватимуться на термін до 20 років під 3% річних, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу і додатково 10,5 кв. м на сім’ю).

Об’єктами кредитування можуть бути квартира у багатоквартирному житловому будинку чи одноквартирний житловий будинок, прийняті в експлуатацію не більше 35 років тому чи реконструйовані не більше 25 років тому.

Для участі у програмі буде сформовано окремий реєстр громадян на базі чинних реєстрів, які ведуть регіональні управління Держмолодьжитла.

Після включення до реєстру кандидатів на отримання послуги розпочнеться відбір переможців, обиратиме їх за допомогою генератора випадкових чисел Держмолодьжитло.

Бажаючим отримати кредит необхідно бути включеним до Реєстру громадян шляхом реєстрації кандидатом.

Зареєструватися можна, скориставшись порталом ДІЯ (оформити заявку на порталі – авторизувати, пройти весь шлях реєстрації та відправити заявку) або в регіональному управлінні Держмолодьжитла.

Приймання заяв для участі у програмі розпочато 17 травня 2021 року.

Адреса: м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 8, офіс 14;

тел. (0342) 53-70-17, (050) 212-50-04.

Відстежувати актуальні новини можна на сайті https://if.molod-kredit.gov.ua/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *