Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько провів нараду із головами ОТГ

Голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир провів нараду з керівниками територіальних громад Надвірнянського району щодо вакцинації населення від коронавірусу.
Обговорили питання необхідності продовження роботи пунктів щеплень у щоденному режимі задля прискорення вакцинації і формування колективного імунітету проти хвороби. Також зазначив необхідність додаткового інформування людей щодо імунізації.
Питання захисту мешканців Надвірнянщини від коронавірусу тримає на постійному контролі голова облдержадміністрації.

«Маємо докласти максимум зусиль, щоб мешканці району отримали достовірну та повну інформацію щодо безпечності та користі вакцинації від коронавірусу. Тільки разом зможемо уберегти здоров‘я наших громадян і найбільш ефективна допомога в цьому питанні – це саме вакцинація», – зазначає голова РДА Володимир Пасько.

Як повідомив голова РДА, станом на 01 жовтня проведено 19871 щеплень: першою дозою -12308, другою дозою щеплено 7563 людей. За добу вакциновано 623 осіб.

Зазначимо, що всі вакцини проти ковіду, які використовуються в Україні, схвалені ВООЗ та вже довели свою ефективність. Масова вакцинація – це єдиний спосіб повернутися до повноцінного життя – такого, яким воно було до пандемії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *