Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько: війна змінює наше життя і розставляє пріоритети

Сьогодні у Надвірнянській РВА відбулася нарада з головами територіальних громад,старостами старостинських округів й керівництвом  Надвірнянського РКТЦ та СП під головуванням начальника районної військової адміністрації Володимира Паська.

На початку засідання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України хвилиною мовчання.

Під час наради обговорювалися питання щодо проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Надвірнянського району та проблемні питання, які виникають у процесі оповіщення населення.

“Непідготовлених людей на передову ніхто не відправляє. Всі мобілізовані проходять відповідне навчання у той термін, який необхідний для певної військової спеціальності”, – сказав  начальник Надвірнянського РКТЦ та СП Володимир Козак.

Кожен свідомий громадянин України розуміє, що має стати на захист рідної держави. В Україні і в районі, зокрема, триває мобілізація. Чоловіки від 18-60 років усвідомлюють свою відповідальність та поповнюють ряди Збройних Сил України. Захист Батьківщини це – наша національна мета, і маємо працювати на її реалізацію щоденно. Не тільки держава, а й кожен громадянин, кожна громадянка – на тому рівні, на якому це можливо.

Володимир Пасько подякував всім хто працює заради спільної Перемоги, кожен на своєму місці. Але і всім серцем хочу, щоби ворога було покарано.

Разом до Перемоги!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *