Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько вручив медпрацівникам Надвірнянщини державні нагороди

За значні досягнення в праці, жертовність та героїзм: мав честь вручити медпрацівникам подяки та грамоти.

Цьогоріч по-особливому важливо віддати шану усім жителям України, які сумлінно виконують свою роботу, а медикам – насамперед. Через кілька днів будемо відзначати День медпрацівника, тож зібрались напередодні у залах Надвірнянської дитячої лікарні та Надвірнянської центральної районної лікарні з цієї нагоди.

Серед медпрацівників, з якими спілкувався голова районної військової адміністрації під час події, є ті, хто рятує наших воїнів на передовій, ті, хто в тилу ставить на ноги поранених, яких евакуювали з епіцентрів бойових дій, хто лікує покалічених дітей та жінок, хто дбає про здоров’я кожного з нас.

Я дякую медикам за все, що вони зробили і продовжують робити. За кожне врятоване життя, за кожну вилікувану недугу, – сказав очільник району. Міцного здоров’я тим, хто стоїть на варті нашого здоров’я.

Окрім того, Володимир Пасько передав 30 тис грн директору КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Сергію Ємельянчуку на облаштування палати для військовослужбовців, які зараз перебувають на лікуванні. Кошти зібрали працівники РВА. Того ж дня медики отримали і гуманітарну допомогу, а це продукти харчування, засоби гігієни.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *