Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь у Дні депутата

Чергове засідання Дня депутата відбулося в Надвірній. Районні обранці обговорили питання, які будуть винесені на чергову, останню в цьому році 31 сесію Надвірнянської районної ради. Одне з основних питань районний бюджет на 2020 рік.
Участь у засіданні взяли голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, заступники голови РДА Богдан Зеленчук і Ярослав Гундяк та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Районні обранці на черговому засіданні Дня депутата обговорили питання бюджету Надвірнянщини на 2020 рік. Цей документ в районі повинні прийняти до 25 грудня. Про доходи та видатки з головної трибуни доповіла начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак.
Депутати цікавились фінансовим завершенням року та виплатою зарплати працівникам бюджетних установ, зокрема, освітянам та медикам. Питання чи зможуть надвірнянці зустріти новий 2020 рік без заборгованості цікавить сьогодні усіх.
Також на дні депутата обговорили питання про затвердження змін до Статуту комунальної установи Надвірнянський інклюзивно-ресурсний центр, йшла мова про надання згоди на продовження термінів дії договорів оренди приміщень та затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального підприємства “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”. Після Дня депутата районні обранці продовжили роботу по профільних комісіях, а 31 сесія Надвірнянської районної ради відбудеться 18 грудня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *