Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь у роботі II пленарного засідання XVII сесії районної ради

Відбулося II пленарне засідання XVII сесії Надвірянської районної ради восьмого демократичного скликання. Участь у пленарному засіданні взяли голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько та народний депутат України Василь Вірастюк.

В ході розгляду питань порядку денного депутати  заслухали  рішення про передачу майнового комплексу по вулиці Комунальна, 5 на баланс Надвірнянській міській раді для подальшої передачі  в  довгострокову оренду Надвірнянському РТЦК та СП. Дане рішення не було підтримане більшістю депутатів.

Водночас депутатами схвалене рішення, яке дає можливість тимчасово звільняти орендарів від плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району на період дії правового режиму воєнного стану в Україні. А також депутати затвердили тарифи на теплову енергію, що надаватиметься з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року для бюджетних установ-споживачів, які знаходяться на території сіл, селищ, міст, що мають статус гірських.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *