Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь у роботі сесії районної ради

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько взяв участь у роботі пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради.

Ключовим питанням порядку денного було ухвалення районного бюджету на 2022 рік. Про головний фінансовий документ на наступний рік доповіла заступниця голови райдержадміністрації Леся Свідрак, яка наголосила, що бюджет на 2022 рік відрізняється від початкового бюджету на 2021 рік на суму субвенції з державного бюджету на забезпечення окремих видатків районних рад, спрямованих на виконання їх повноважень, в сумі 1мільйон 297 тисяч гривень. Зменшилася і сума власних надходжень до районного бюджету із 450 тисяч гривень на 2021 рік до 250 тисяч гривень на 2022 рік. Цьогоріч у районному бюджеті запланована субвенція  з бюджетів територіальних громад на реалізацію закону України «Про основи національного спротиву».  Кошти на функціонування штабу територіальної оборони заплановано програмою у сумі близько 1мільйона 200 тис грн.

Депутати проголосували за районний бюджет, внесли зміни до районного бюджету на 2021 рік, прийняли звернення до Прем’єр – міністра України та до народних депутатів України від Івано-Франківської області, внесли зміни до двох районних програм та затвердили програму проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної оборони на 2022 рік.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *