Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь у щотижневій онлайн-нараді

За минулу добу в області на COVID-19 захворіли 151особа, 60 людей госпіталізували, 8 прикарпатців померли внаслідок ускладнень, спричинених коронавірусом. Про це під час наради під керівництвом голови облдержадміністрації.
Участь в обговорені питань взяв голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, керівник апарату Микола Кравчук та окремі керівники структурних підрозділів РДА.

Світлани Онищук з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій, районних рад, міськими, селищними та сільськими головами повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

За словами управлінця, на сьогодні в медичних закладах Прикарпаття розгорнуто 1558 ліжок для лікування хворих на COVID-19, 59,4 відсотки з яких зайняті. У зв’язку з цим продовжується робота щодо облаштування додаткових місць для надання медичної допомоги ковідним хворим.

«Ситуація з поширенням коронавірусу щодня погіршується. Лише за минулу добу на Івано-Франківщині зафіксовано 8 смертей, спричинених хворобою, – наголосила керівниця області. Запобігти поширенню коронавірусу та зберегти життя і здоров’я людей можна виключно шляхом імунізації. Тому ми повинні об’єднати зусилля органів державної влади, місцевого самоврядування, щоб допомогти медикам у боротьбі із COVID-19 та знизити темпи поширення хвороби» .

Світлана Онищук звернулася до голів територіальних громад краю з проханням донести до жителів їхніх громад інформацію про необхідність проведення щеплень проти коронавірусу.

«Вкотре закликаю голів територіальних громад подбати про життя та здоров’я кожного жителя області і спонукати їх до вакцинації, адже на сьогодні це єдиний спосіб побороти недугу».

Ігор Дмитренко повідомив, що станом на 5 жовтня в області провакцинувалися 319 тисяч осіб. 188 тисяч прикарпатців отримали першу дозу, 135 – другу.
Що ж до вакцинації педагогічних працівників, то на сьогодні вже вакциновано 72,5 відсотків освітян. Зокрема, у закладах загальної середньої освіти – 75,4%, дошкільної – 62%, позашкільної – 73%, професійно-технічної – 78,8%, фахової передвищої – 67% та вищої освіти – 71,6%.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *