Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь в нараді щодо ситуації в енергетичній сфері закладів освіти

У нашій області, як і в інших регіонах, запроваджені графіки вимкнень електроенергії. Однак через недотримання температурного режиму у 15-ти дошкільних закладах призупинено освітній процес.

Обласна військова адміністрація вживає заходів щодо забезпечення закладів загальної середньої та дошкільної освіти безперебійним енергоживленням. Так, на сьогодні 256 закладів загальної середньої освіти та 63 дошкільних заклади забезпечені генераторами. Працюємо надалі з міжнародними партнерами, щоб забезпечити таким обладнанням якнайбільше шкіл та садочків. Адже діти мають навчатися в комфортних умовах. Неприпустимо, щоб школярі перебували у холодних приміщеннях.
Про це сьогодні говорили на нараді з головами районних військових адміністрацій і головами територіальних громад. Хочу наголосити, що територіальні громади мають достатній фінансовий ресурс, щоб забезпечити генераторами заклади освіти. У випадку, коли немає такої змоги, необхідно запроваджувати дистанційну форму навчання. Також зауважу, що керівники закладів освіти самостійно вирішують питання щодо тривалості зимових канікул та переведення навчання у дистанційну форму.
Ми своєю чергою працюємо над тим, щоб такий формат освітнього процесу був ефективним та результативним. Зокрема, забезпечуємо вчителів хромбуками, які ми отримали від Міністерства освіти і науки України. Щодо зимових канікул, то хочу підкреслити: у нашій області у закладах загальної середньої освіти вони будуть організовані у період з 19 грудня 2022 року по 24 лютого 2023 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *