Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь в онлайн-нараді щодо вакцинальної кампанії та епідситуації в області

На нараді у голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук проаналізували стан вакцинальної кампанії та епідситуацію в області.
«Розуміючи складність ситуації із захворюванням на COVID-19 ми всі зусилля спрямовуємо на боротьбу з цим вірусним захворюванням, Адже збереження здоров’я наших громадян – це найголовніше завдання», – зазначила Світлана Онищук.
Керівники профільних департаментів та служб доповіли про епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності в розрізі районів та територіальних громад.
На Прикарпатті від початку жовтня виявлено 2482 хворих. Протягом доби підтверджено 122 випадки захворювання на COVID-19. Найбільше – в Коломийському та Івано-Франківському районах. Особливу тривогу викликає постійне зростання захворюваності, особливо серед дитячого населення.

Так, протягом 40 тижня зареєстровано 1941 випадок проти 1575 за минулий тиждень, ріст складає 23, 2 відсотки. Захворіло 177 дітей проти 135 минулого тижня, тобто на 31 відсоток більше. Тільки за минулу добу захворіли 9 дітей. Хворіють і медичні працівники. Протягом 40 тижня діагноз підтверджено у 25 осіб.

Щодо стану вакцинальної кампанії, то зазначалося, що станом на 12 жовтня в області всього вакциновано 340 тисяч 860 осіб. Серед працівників закладів освіти вакциновано 75 відсотків від загальної кількості працюючих. На стаціонарному лікуванні перебувають 1118 пацієнтів. Найвищий показник зайнятості ліжок у КНП «Івано-Франківська МКЛ №1» – майже 97 відсотків.

В області організовано 33 мобільні бригади з проведення вакцинації, 121 пункт щеплення та 8 центрів масової вакцинації населення.

«Днями особисто побувала у наших лікарнях, спілкувалася з лікарями і пацієнтами. Перебіг хвороби надзвичайно важкий, – зауважила Світлана Онищук. – Необхідно особливу увагу звернути на людей похилого віку та соціально незахищених. Тому досягнуто домовленості зі старостами населених пунктів щодо формування списків бажаючих вакцинуватися. Ми готові направити мобільні бригади медиків та вакцинувати організовані групи населення. Давайте спільно попрацюємо щоби подолати цю небезпечну хворобу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *