Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь в онлайн-засіданні регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру та обласної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні т. в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів провів спільне засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру та обласної комісії ТЕБ та НС.

Участь в обговоренні взяли голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, керівник апарату РДА Микола Кравчук, окремі керівники структурних підрозділів РДА та керівники медичних закладів району.

Розпочинаючи засідання, очільник Прикапаття зауважив, що ситуація із захворюваності населення на COVID-19 в нашій області, на жаль, ускладнюється, кількість хворих на коронавірус збільшується.

«Учора ми провели зустріч із науковцями Івано-Франківського національного медичного університету, ознайомилися з їхніми напрацюваннями, зокрема, щодо протоколу лікування при різних ступенях захворюваності, а також необхідними профілактичними заходами. Приймаючи рішення про матеріально-технічне забезпечення та закупівлю медикаментів, ми будемо опиратися саме на їхній досвід», – повідомив Віталій Федорів.

Слід також відзначити, що Держпродспоживслужбою в області підготовлені методичні рекомендації органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання щодо проведення заходів із дезінфекції для запобігання захворюваності на COVID-19 та алгоритму дій при похованні померлих від коронавірусу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *