Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь в щотижневій онлайн-нараді

На сьогодні в області провакциновано понад 277 тисяч прикарпатців. Першу дозу вакцини отримали 159 тисяч осіб, другу – 117.
Про це під час щотижневої онлайн-наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з головами райдержадміністрацій і територіальних громад повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.
Участь в обговоренні питань взяв голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступниця голови Леся Свідрак, керівник апарату РДА Микола Кравчук та окремі керівники структурних підрозділів РДА та районної ради.

Зазначалося, що наразі в області створені всі умови для проведення масової вакцинації населення, є наявні усі сертифіковані та ефективні вакцини, працюють центри та пункти вакцинації.

«Сьогодні ситуація з COVID-19 є надзвичайно складною, щоденно збільшується кількість хворих та летальних випадків. Лише за минулу добу 6 прикарпатців померли внаслідок коронавірусу. Їхнє життя можна було би зберегти, якби вони були вакцинованими, – підкреслила керівниця області. -Єдиним способом перервати ланцюг хвороби залишається вакцинація. можемо зупинити поширення вірусу, зберегти життя і здоров’я та, що не менш важливо, повернутися до звичайного життя».

Під час наради було проаналізовано стан вакцинації педагогічних працівників, адже саме від рівня імунізації вчителів залежить робота закладів освіти при посиленні карантинних норм.

Наголошувалося, що лідерами вакцинації освітян є Івано-Франківська територіальна громада, де у всіх закладах рівень імунізації перевищує 80 відсотків. Аутсайдерами є Яблунівська, Космацька, Рогатинська, Дубівська та Солотвинська громади, де вакцинацією охоплено від 18 до 22 відсотків працівників галузі освіти.

«Від завтра наша область і Україна загалом переходять у «жовту» зону епідеміологічної небезпеки, в якій діятимуть певні обмеження, зокрема, й у роботі закладів освіти, – підкреслила Світлана Онищук. – Вкотре закликаю освітян до вакцинації. Діти повинні вчитися в очному режимі, щоб отримувати якісні знання».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *