Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько зустрівся з керівниками закладів освіти

 

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько зустрівся із директорами загальноосвітніх шкіл району та позашкільних установ міста. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов представив освітянам новопризначеного керівника.
“Районна державна адміністрація не стоїть осторонь навчально-виховного процесу Надвірнянщини, підтримує впровадження інноваційних технологій. Важливо, щоб всі розпочаті реформи продовжувалися. Докладу максимум зусиль для вирішення поставлених переді мною завдань. Надіюсь на подальшу співпрацю” – зазначив Володимир Пасько.
В рамках наради обговорили організацію інклюзивного навчання та використання коштів субвенції державного бюджету, надання державної підтримки особам з особливими освітніми проблемами, перспективну мережу закладів освіти в районі. Окрім того, обговорено питання щодо застосування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (HACCP) в харчоблоках закладів освіти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *